FİZİKİ (ELEMANLI) GÜVENLİK VE KORUMA

FİZİKİ (ELEMANLI) GÜVENLİK VE KORUMA

 

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” 26 Nisan 2004 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu kanunla, kişi ve kurumların özel mülkiyet alanlarında devlet tarafından ayrı ayrı korunamamalarından ötürü doğan özel güvenlik ihtiyacının şekil ve şartları belirlenmiştir. Özellikle gitgide artan özel mülkiyet güvenliği kolluk kuvvetlerinin yükünü hafifletirken, özel mülkiyet alanlarında kişilerin daha buying a research paper for college do my essay huzurlu yaşamalarına olanak sağlamıştır.

Özel güvenlik Şirketleri 5188 Sayılı Kanunla belirlenen çerçevede özel güvenlik hizmeti verebilir. Hizmet alan Kurum Kuruluş yada Kişiler aynı kanun hükümlerine göre bu hizmeti alabilir.

Fiziki güvenlik alanında uzman kadrosu ile kurum kuruluş ve özel sektörün ihtiyaçlarına çözümler oluşturmaktadır.

Müşteriye özel çözümleriyle hızlı, etkin ve ihtiyaca yönelik hizmet anlayışı sunmaktadır.

You will have the ability to https://graduateowls-togo.com browse other people’s notes on you and then decide by yourself.

Efor Güvenlik işveren profilinin gerektirdiği özel güvenlik hizmeti üretir.Çevre koşulları çalışma mekanları ve insan hareketlerinin fiziksel etüdlerini çıkarır.Görev Tanımlarından acil eylem planlarına, personel seçiminden teknik donanımına kadar tüm hassas ayrıntılarıyla güvenlik projelerini kurar ve yönetir.

GEBZE OFİS

Hacı Halil Mah. Çeşme Cad. No:27/12  Gebze / Kocaeli
Telefon: +90 262 642 02 62
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr
 


İSTANBUL OFİS

Kartaltepe Mah. Belediye Cad. No:3 D:76  Limanoğlu İş.Mrk. K.Çekmece / İstanbul
Telefon: +90 212 275 77 73
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr