HAKKIMIZDA

İş ciddiyetine, tecrübeye ve kurumsallığa önem vermenin ne demek olduğunu biliyoruz. İş yaşamında bu kavramların ne kadar büyük önem taşıdığının da farkındayız. İşte bu anlayış ile birlikte Efor Özel Güvenlik olarak hem tesis güvenliği hem temizlik hem de tesis yönetimi konularında hizmet vermekteyiz. Efor Özel Güvenlik şirketleri, ihtiyaç duyacağınız bu tür farklı alanlarda hizmetinizde. Üstelik kurumsallığı benimseyerek, size standart ve yüksek kaliteli bir hizmet sunar ve her zaman beklentilerinizi karşılamayı hedefleriz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz her faaliyetin size yüksek oranda fayda sağlaması temel hedefimizdir. Diğer taraftan uzun yıllardan beri hizmet https://bstincontri.it/ sunan bir kurum olarak hem tecrübemizi konuşturuyor hem de sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.
Sizin işinize ne kadar özen gösterdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu sebeple de hem güvenlik, hem temizlik hem de yönetim alanlarında işinize en az sizin kadar özen gösteriyor, titizlikle çalışıyoruz. İşinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımız, planlı bir çalışma sistemine sadık kalarak hizmet veriyor. Kurumsallığın da bir getirisi olarak bizimle birlikte yol aldığınızda gözünüzün arkada kalmayacağını bilirsiniz. Sürprizler ile karşılaşmak, bu konuda endişe etmezsiniz. İşine özen gösteren, işini önemseyen ve alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir yolculuk vadediyoruz. Efor Özel Güvenlik denilince gözünüzde canlananları sunduğumuz kaliteli hizmet ile biz tasarlıyoruz. Emeğin bir karşılığı olarak aldığımız övgüyü ise birlikte yol aldığımız siz değerli müşterilerimiz paylaşıyoruz.

Efor Özel Güvenlik şirketleri, her daim tesis güvenliğinden, temizlik işlerine ve hatta tesis yönetimine kadar geniş bir alanda yüksek standartlarda karşınızda olacaktır. Pişman olmayacağınız bir yolculuk için hemen siz de harekete geçebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenilirliğin iş yaşamında ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu bilinç ile karşınıza çıkıyoruz. Siz de iş yaşamında samimiyet, ciddiyet ve de başarı istiyorsanız, biz size eşlik edebiliriz. Başarıya birlikte yol almak çok kolay. Üstlendiğimiz misyonlarımız ve de sahip olduğumuz hedeflerimiz ile bizler hem geleceğe büyüyerek ilerliyor, hem de yanımızda dostlar biriktiriyoruz.

Efor Özel Güvenlik olarak sizi de bu yolculukta bizimle olmaya davet ediyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?
Efor Özel Güvenlik, sektöründe yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kısa sürede birçok müşteri kitlesine hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor. Firma, modern çalışma hayatının doğurduğu yeni ihtiyaçlara cevap veren hizmet kalemleriyle kurumlar için önemli fonksiyonlara sahip alanların yönetimini üstleniyor. Bu kapsamda sunulan danışmanlık, güvenlik, temizlik, tesis yönetimi ve peyzaj hizmetleri kendisini yetiştirmiş uzman personel tarafından sağlanıyor.

Kalite farkı ortaya çıkarmaktır
Efor Özel Güvenlik, verilen hizmetlere yönelik temin edilen personelin yeterliliğine önem veriyor. Hizmet sözleşmesi yapılan kurumların aldıkları hizmetin kalitesinden emin olabilmeleri için personelin işine sadık ve ehil kişilerden oluşmasını kalite politikası olarak benimsiyor. Personelin hizmet yapacağı kurum hakkında bilgi sahibi olması ve kurum içinde dikkat etmesi gereken prensiplerin öğrenilmesini adaptasyon için önemsiyor.
Kurumlardan alınan olumlu geri bildirimlerin ana sebebini, Efor Özel Güvenlik tarafından insan kaynağına verilen değer oluşturuyor. Güvenlik, temizlik, tesis yönetimi ve peyzaj hizmetleri için temin edilen personelin uzmanlıkları ve bu uzmanlıklarını daha da arttırmaları adına sağlanılan ortam kaliteli hizmetin ana temelini ifade ediyor.

Efor Özel Güvenlik, deneyim ve tecrübelerinin verdiği esneklik sayesinde kurum içindeki sürprizlere yönelik hızlı ve doğru müdahaleler gerçekleştiriyor. Uzun süre birçok kurum için verilen destekler neticesinde birçok farklı senaryo ve sürprizle karşılaşılmış olması, muhtemel riskli durumların ortaya çıkması halindeki müdahalelerin doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Doğru fiyatlandırma
Efor Özel Güvenlik, müşterilerine yönelik sürpriz masraf ve ek ödeme taleplerinin söz konusu olmadığı şeffaf fiyatlandırmayla müşterilerinin güvenini kazanıyor. Emeğin temin edildiği, ancak sömürüye karşı durulan fiyatlandırma politikası kurum bütçelerine ek masraf ve yük getirmeyecek şekild https://bstdating.de/ düzenlenerek dürüst işbirliğinin kurulması sağlanıyor.

Profesyonel ve yeterli eğitim donanımına sahip kadrosu ile 365 gün 24 saat aralıksız hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek ve faaliyetlerini bu çerçevede sürdürerek, yasaların çizdiği sınırlar içerisinde kişi, kurum ve kuruluşlara profesyonelce hizmet etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Efor Güvenlik işveren profilinin gerektirdiği özel güvenlik hizmeti üretir.Çevre koşulları çalışma mekanları ve insan hareketlerinin fiziksel etüdlerini çıkarır.Görev Tanımlarından acil eylem planlarına, personel seçiminden teknik donanımına kadar tüm hassas ayrıntılarıyla güvenlik projelerini kurar ve yönetir.

GEBZE OFİS

Hacı Halil Mah. Çeşme Cad. No:27/12  Gebze / Kocaeli
Telefon: +90 262 642 02 62
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr
 


İSTANBUL OFİS

Kartaltepe Mah. Belediye Cad. No:3 D:76  Limanoğlu İş.Mrk. K.Çekmece / İstanbul
Telefon: +90 212 275 77 73
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr