YAKIN KORUMA VIP

YAKIN KORUMA VIP
Hizmet talep eden şahısların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel durum planlarına göre uygun personel ve teçhizat ile sağlanan VIP-Yakın Koruma hizmetimizde öncelik hizmet öncesi ve sonrasında Gizlilik Esası ve Özlük haklarına verilmiştir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olan ekip üyelerimiz, pratik düşünebilen, psikolojik ve fiziksel yetenekleri yönünden sürekli eğitimlere tabi tutulan yabancı dil bilen personellerden oluşmaktadır.

Özel kişiler veya günlük yaşamlarında bir olumsuzluk istemeyen müşterilerimiz; EFOR GÜVENLİK tarafından fiziksel ve psikolojik açıdan özenle seçilmiş yakın koruması sayesinde kendilerini daha önce olmamış şekilde güvende hissederler. Sadece en yüksek ahlak değerlerine sahip kişilerle çalışırız. Kadromuz yüksek hizmet seviyelerine ulaşabilmek amacıyla sürekli olarak eğitilmektedir.Özel hayatlarını olumsuz şekilde etkileyeceğini düşünmektedir.
Bu iş profesyonelce yapıldığı takdirde söz konusu kişiler hem en iyi şekilde korunmuş olurlar hem de bu durumdan rahatsızlık duymazlar.Bu “kibar” bir çözümdür, çünkü söz konusu kişi “takip edilmesi gereken bir obje” olarak değerlendirilmemektedir, kendisini hem özgür hem de güvende hissedebilmektedir.

Kişiye özel bu uygulama, hem söz konusu kişiyi rahatsız etmeyecek hemde huzurlu ve güvende olmasını sağlayacaktır.

Writing a research paper isn’t simple due to the

If the reviews give very good feedback about the quality of the papers supplied by the site, you may be certain that the

Research papers available can be purchased by different folks

They’re also able to supply you with feedback on the progress of your resume and the way to

These templates are going to aid you to choose the ideal format affordable-papers.net and structure for the essay.

make almost any adjustments which have to be made.

who would like to get the paper.

newspaper is worth purchasing.

quantity of material to be introduced.

Efor Güvenlik işveren profilinin gerektirdiği özel güvenlik hizmeti üretir.Çevre koşulları çalışma mekanları ve insan hareketlerinin fiziksel etüdlerini çıkarır.Görev Tanımlarından acil eylem planlarına, personel seçiminden teknik donanımına kadar tüm hassas ayrıntılarıyla güvenlik projelerini kurar ve yönetir.

GEBZE OFİS

Hacı Halil Mah. Çeşme Cad. No:27/12  Gebze / Kocaeli
Telefon: +90 262 642 02 62
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr
 


İSTANBUL OFİS

Kartaltepe Mah. Belediye Cad. No:3 D:76  Limanoğlu İş.Mrk. K.Çekmece / İstanbul
Telefon: +90 212 275 77 73
Faks: +90 262 646 55 05
info@eforozelguvenlik.com.tr