Efor Grup olarak, var olduğumuz günden bu yana yaratıcı ve özgün fikirlere değer veriyoruz. İnovasyonu; yönetilen, faydaları ölçülebilen, sürdürülebilir ve rekabette hep bir adım önde olmamızı sağlayan bir kurum kültürü olarak görüyor ve bunu sistematik olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi

Bizi yakından tanıyın…

Efor Şirketler Grubu

Hakkımızda

      İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Başarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, yaptığımız işlere tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

      İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının birbirlerini tamamladığı inancıyla, tüm yaratıcı süreçlerimizi geliştiriyoruz. İş ortaklarımızı da süreçlerimize dahil ederek, tüketiciye en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelişime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak için
çalışıyoruz. Efor Group olarak hedefimiz üretimde bulunan projelerimize eğitimli , genç, dinamik çalışanları bulmak, organize etmek ve çözüm ortaklığı sunmaktır.. Amacımız, daha çok sayıda firmada yüksek kaliteli ve aynı zamanda eğitimli, profesyonel iş gücü bulmak ve firmaların üretimlerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi insan gücünü bulmaya ve geliştirmeye doğru sürüklemektedir.

Diğer Sorularınız İçin

Sosyal medya ve iletişim adreslerimizden bizim ile iletişime geçin.

Şirketlerimiz

Hakkımızda
Güvenlik, Temizlik, Alarm, Otomotiv, Eğitim alanlarında Yurt İçi ve Yurt Dışı hizmet veriyoruz. 444 4 275 info@eforsirketlergrubu.com.tr
Haberdar Ol
eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu