Misyon

Takım ruhunu benimsemiş, verilen hizmetin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, profesyonel ve konularında uzman personellerimiz kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı, sunduğumuz hizmettir. Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlayarak, yasal mevzuatları uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak.

Vizyon

Efor Group daha fazla sayıda firmanın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yüksek kalitede ve satın alınabilir hizmet gücünün giderek daha fazla kullanılabilir hale gelmesine yönelik çabaların ön saflarında yer almaktadır. Sürekli atılım içinde olarak, “Önce İnsan” ve “Doğaya Saygı” ilkelerinden hareketle, topluma ve çalışanlarımıza yarar sağlamak, mükemmellik anlayışımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak, tüm faaliyetlerimizde yüksek kalite üreterek müşterilerimizin tam memnuniyetini ve güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

Daha fazla

Diğer Sorularınız İçin

Sosyal medya ve iletişim adreslerimizden bizim ile iletişime geçin.

Şirketlerimiz

Hakkımızda
Güvenlik, Temizlik, Alarm, Otomotiv, Eğitim alanlarında Yurt İçi ve Yurt Dışı hizmet veriyoruz. 444 4 275 info@eforsirketlergrubu.com.tr
Haberdar Ol
eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu