Politikamız

Efor Grubu, asıl gücün ve asıl sermayenin “insan” olduğu düşüncesiyle değer yaratmayı esas alır. Gerek politikalarını gerekse gelişim programlarını ve insan kaynakları stratejilerini bu noktadan hareketle oluşturur.

Efor Grubu bünyesindeki tüm şirketlerin insan kaynakları yönetimi anlayışı, İnsan Kaynakları Yönetim Sistemlerini bir bütün halinde değerlendirme ve grubun stratejik hedefleri doğrultusunda belirlediği hedeflerle yönetim sisteminin bütünleşmesini sağlama esasına dayanır. Grubun ortak İnsan Kaynakları politikası, nitelikli iş gücünün tespiti, şirket kültürü ile bütünleştirilmesi, eğitimleri ve verimli çalışma ortamlarıyla büyümek ve örnek alınan bir grup olarak anılmak hedeflerine odaklanmaktadır…

Efor Grubu;

  • İlerlemenin en önemli anahtarlarından birinin çalışanların gelişimi olduğuna inanır ve bu anlayışla eğitim ve geliştirme programlarına önem verir.
  • Eğitim sürecinde grup kültürünün benimsenmesine, mesleki gelişimin yanında kişisel gelişim ve yetkinliklerin desteklenmesine, alınan eğitimin iş sonuçlarına yansıtılmasına özen gösterir.
  • Çalışanlarının deneyimlerini aktarabileceği iç iletişim platformlarına önem verir.
  • İşe başlayan her personelini öncelikli olarak oryantasyon programına dahil eder. Pozisyon bazlı oluşturulmuş eğitim planını, şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda yeniler ve ihtiyaç duyulan gelişim programlarını belirler.
  • Çalışanların teknik ve kişisel gelişimlerini desteklemek için yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere, konferanslara ve zirvelere katılma olanağı sunar.

Diğer Sorularınız İçin

Sosyal medya ve iletişim adreslerimizden bizim ile iletişime geçin.

Şirketlerimiz

Hakkımızda
Güvenlik, Temizlik, Alarm, Otomotiv, Eğitim alanlarında Yurt İçi ve Yurt Dışı hizmet veriyoruz. 444 4 275 info@eforsirketlergrubu.com.tr
Haberdar Ol
eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu