Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Shop now

Yakın Koruma Hizmeti

Kolluk kuvveti ya da silahlı güvenlik olarak meslek edinmek isteyenler için ateşli silah kullanma eğitimi oldukça önem arz eder. Çünkü bu konuda sınava tabii tutulan aday belirlenen hedef sayısını kadar atış yapmak ve bunlardan başarılı olmak durumundadır. Günümüzde banka, şirket ya da devlet dairelerinde bu mesleği icra etmek isteyenler için bu eğitimi tamamlamak ve başarı belgesi ile işe başlamak mecburidir.

Bu sebeple bu eğitimi uzman kadrolardan tarafından alması gerekir ki, sınavlarda başarı sağlayabilsin. Ateşli silah kullanma eğitimi birçok kurum tarafından sağlanır ancak her kurum adaya işin püf noktalarını başarılı bir şekilde öğretmekte yetersiz kalabilir. Bu sebeple eğitim alınacak kurumun öğreticileri oldukça önemlidir.

Diğer Sorularınız İçin

Sosyal medya ve iletişim adreslerimizden bizim ile iletişime geçin.

Şirketlerimiz

Hakkımızda
Güvenlik, Temizlik, Alarm, Otomotiv, Eğitim alanlarında Yurt İçi ve Yurt Dışı hizmet veriyoruz. 444 4 275 info@eforsirketlergrubu.com.tr
Haberdar Ol
eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu eforsirketlergrubu